Furnizuesi i vazove gjeometrike
×
Geometric Plant Pots Supplier
Geometric Plant Pots Supplier
Geometric Plant Pots Supplier
Geometric Plant Pots Supplier
Geometric Plant Pots Supplier
Furnizuesi i vazove gjeometrike

The modern plant pots uses the ice crack process effect, it’s glaze surface is clear and bright.The lines on planter surface are like ice breaking, and it looks very stereoscopic.

Modeli:AN 0064

material:qeramike

Madhësia:4.7 inch*4.7 inch (D * H)

Përfshini produktin:Ceramic planter

Detaje të Produktit Komente tani

Furnizuesi i vazove gjeometrike

 

 

 

Parametrat e produktit

 

Artikulli: Furnizuesi i vazove gjeometrike
Modeli: AN 0064
Materiali i mbjellësit: qeramike
Madhësia e mbjellësit: 4.7*4.7inç
Përfshini produktin: Ceramic planter
Aplikacion: shtëpi,hotel,kopsht,Parkoj,Çerdhe bimësh,kompani,e kështu me radhë.
Këshillë: Bimët nuk janë të përfshira

 

 

Detaje të Produktit

 

Unique design:Tenxhere me lule ka një model unik, and the ice cracked glaze makes it more ornamental

material:Plant pots made of high quality ceramic,which not easy be out of shape and wear down.

Madhësia e mbjellësit:4.72 inch* 4.72 inç(D*H)

Vrima e kullimit :The ceramic planter bottom with drainage hole that promote planter drainage water.

 

Aplikimet

 

There are currently 6 colors to choose from, and also support customized colors and patterns.We believe they can meet different decoration styles.

This plant pots can be used to decorate home,hotel,kopsht,park,plant nursery,kompani,e kështu me radhë.

 

 

Shërbimi ynë

* Shërbime të shpejtë të përgjigjes
* OEM / Shërbime ODM
* Shërbime të deponimit lokal
* Mënyra e dorëzimit me porosi për shitësin në internet
 

 

FAQ

 

1. Si mund ta marr kampionin?
Pasi të keni marrë kërkesën tuaj për shembull dhe tarifën tuaj për shembull, ne do të rregullojmë marrjen e mostrës sa më shpejt. Kur të përfundoni, së pari do të bëni fotografi për kontrollimin tuaj, pas konfirmimit tuaj, do t'ju dërgojë.

2. Si mund ta kontrollojmë cilësinë?
Ne kemi stafin tonë të kontrollit të cilësisë gjatë prodhimit, do të mbajë cilësinë në mënyrë rigoroze. Sigurisht, ju gjithashtu mund të rregulloni palën e tretë për të kontrolluar cilësinë kur bëhet prodhimi masiv.

3. Mund të më citoni koston e transportit?
po, por duhet të di se çfarë doni të porosisni dhe portin e destinacionit.

4. Po në lidhje me transportin ?
Me shprehje, nga ajri ose nga deti, ndonjë prej tyre është i zbatueshëm. Ne jemi duke dëgjuar këshillat tuaja. Ju mund të përdorni agjentin tuaj të transportit, ne i dërgojmë mallrat në depon e agjentit tuaj . Ju gjithashtu mund të përdorni agjentin tonë të transportit dhe ne do të trajtojmë gjithçka për ju, ju vetëm duke pritur që mallrat të vijnë .

 

If you have some problems about Geometric Plant Pots Supplier, or want to know more details about wicker plant pot,glass flower pot,decorative indoor flower pots,square pots,ceramic garden pots,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

Tags:
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI