Geometric Plant Pots
×
Geometric Planters Ceramic Plant Pots
Geometric Planters Ceramic Plant Pots
Geometric Planters Ceramic Plant Pots
Geometric Planters Ceramic Plant Pots
Geometric Planters Ceramic Plant Pots
Geometric Planters Ceramic Plant Pots
Mbjellësit Gjeometrikë Tenxhere me Bimë Qeramike

Brown ceramic succulent planter's surface engrave exquisite bohemian style geometric patter, which is carefully designed by a professional design team. It is very popular in many countries.

Modeli:AN 0028

material:qeramike

Madhësia:5.5 inç * 4,3 inç (D * H)

Përfshini produktin:Ceramic planter and bamboo tray

Detaje të Produktit Komente tani

Mbjellësit Gjeometrikë Tenxhere me Bimë Qeramike

 

Four geometric plant pots are placed on the desk

 

 

 

Parametrat e produktit

 

Artikulli: 5.5 inch Geometric Planters Ceramic Plant Pots
Modeli: AN 0028
Materiali i mbjellësit: qeramike
Madhësia e mbjellësit: 5.5 inç * 4,3 inç (Diametri * High)
Tabaka me bambu: 4.7 inç(diametër)
Përfshini produktin: Ceramic planter and bamboo tray
Aplikacion: prag dritareje, Salla e ndenjes, dhomë gjumi, kopsht, ballkon, zyrë
Këshillë: Bimët nuk janë të përfshira

 

 

Detaje të Produktit

 

Unique design:The unique pattern design of the geometric planter makes it more competitive in the market.

material:Succulent planter make of high quality ceramic, which is strong, durable and easy to clean.

Madhësia e mbjellësit:5.5in*4.3in(D&H), so it is large enough to planting orchid, aloe, cactus or various plants.

Vrima e kullimit & Tabaka me bambu: Ceramic plant pot bottom with drainage hole make promote plants breathing and drain off water. Bamboo tray wont scraped desk and keep it clean.

The image shows the different angles of geometric plant pots, the range from Bamboo Tray to the surface pattern, and size

 

 

 

 

 

Aplikimet

 

 

Unique geometric patterns and classic colors make this flower pot meet all kinds of decoration styles. It can decorate your windowsill, dhomen e ndenjes, dhoma gjumi, kopsht, ballkon, zyrë, which makes them look more comfortable.

A geometric plant pot is placed on the desktop beside the book

 

 

Shërbimi ynë

 

 

 

* Shërbime të shpejtë të përgjigjes
* OEM / Shërbime ODM
* Shërbime të deponimit lokal
* Mënyra e dorëzimit me porosi për shitësin në internet

 

FAQ

 

 

1. Si mund ta marr kampionin?
Pasi të keni marrë kërkesën tuaj për shembull dhe tarifën tuaj për shembull, we'll arrange a sample making asap. When finish will first take a photo for your checking, pas konfirmimit tuaj, do t'ju dërgojë.

2. Si mund ta kontrollojmë cilësinë?
We've our own quality control staff during the production, do të mbajë cilësinë në mënyrë rigoroze. Sigurisht, you can also arrange a third party to check the quality when mass production is done.

3. Could you quote me the shipping cost?
po, por duhet të di se çfarë doni të porosisni dhe portin e destinacionit.

4. Po në lidhje me transportin?
Me shprehje, nga ajri ose nga deti, ndonjë prej tyre është i zbatueshëm. Ne jemi duke dëgjuar këshillat tuaja. Ju mund të përdorni agjentin tuaj të transportit, ne i dërgojmë mallrat në depon e agjentit tuaj. Ju gjithashtu mund të përdorni agjentin tonë të transportit dhe ne do të trajtojmë gjithçka për ju, ju vetëm duke pritur që mallrat të vijnë.

 

If you have some problems with our geometric plant pots or want to know more details about wicker plant pot, glass flower pot, decorative indoor flower pots, square pots, ceramic garden pots, etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI