4.5 Tenxhere të pasura me qeramikë me inç
×
4.5 Inch Ceramic Painted Succulent Pots
4.5 Inch Ceramic Painted Succulent Pots
4.5 Inch Ceramic Painted Succulent Pots
4.5 Inch Ceramic Painted Succulent Pots
4.5 Inch Ceramic Painted Succulent Pots
4.5 Inch Ceramic Painted Succulent Pots
4.5 Tenxhere të pasura me qeramikë me inç

Tenxheret me lëng të pikturuar me dorë janë bërë nga materiale qeramike me cilësi të lartë, të cilat janë shumë të përshtatshme për rritjen e bimëve. patternshtë model i bukur i pikturuar me dorë duket shumë modern.

 

Modeli:AN 0023 & AN 0025

material:qeramike

Madhësia:4.5 inç * 4 inç(D * H)

Përfshini produktin:Mbjellës i rrumbullakët dhe tabaka me bambu

Detaje të Produktit Komente tani

4.5 Tenxhere të pasura me qeramikë me inç

 

 

 

Parametrat e produktit

 

Artikulli: 4.5në vazo me lëng qeramike
Modeli: AN 0023 & AN 0025
Materiali i mbjellësit: qeramike
Madhësia e mbjellësit: 4.5 inç * 4 inç(D * H)
Përfshini produktin: Mbjellës i rrumbullakët dhe tabaka me bambu
Aplikacion: prag dritareje,Salla e ndenjes,ballkon,kompani,hotel,kopsht
Këshillë: Bimët nuk janë të përfshira

 

 

Detaje të Produktit

 

Dizajn unik:Tenxhere të rrumbullakëta me lëng me vijë të pikturuar me dorë,dhe pamja në modë që duket shumë elegante dhe moderne.

Madhësia e mbjellësit me lëng:4.5 inç * 4 inç(D * H)

Vrima e kullimit&Tabaka me bambu: Vrima e kullimit të mbjellësve të lëngshëm e mban tokën jo shumë të lagur, dhe tabaka e lëvizshme me bambu mund të lajë ujin dhe tokën e mbledhur në çdo kohë.

Shtylla e Mbjellësit:Shtyllat e vazos qeramike të kaktusit do ta bëjnë rrënjën e bimës të marrë frymë mirë, e cila është e favorshme për rritjen e bimës.

 

 

 

Aplikimet

 

Tenxhere me lule qeramike 4.5in është e përshtatshme për tu mbjellë me lëng, kaktus, aloe, dhe mund ta përdorni për të dekoruar dhomën tuaj të gjumit, dhomen e ndenjes, kopsht, ballkon, kompani, hotel.

 

 

 

 

Shërbimi ynë

* Shërbime të shpejtë të përgjigjes
* OEM / Shërbime ODM
* Shërbime të deponimit lokal
* Mënyra e dorëzimit me porosi për shitësin në internet
 

 

 

FAQ

1. Si mund ta marr kampionin?
Pasi të keni marrë kërkesën tuaj për shembull dhe tarifën tuaj për shembull, ne do të rregullojmë marrjen e mostrës sa më shpejt. Kur të përfundoni, së pari do të bëni fotografi për kontrollimin tuaj, pas konfirmimit tuaj, do t'ju dërgojë.

2. Si mund ta kontrollojmë cilësinë?
Ne kemi stafin tonë të kontrollit të cilësisë gjatë prodhimit, do të mbajë cilësinë në mënyrë rigoroze. Sigurisht, ju gjithashtu mund të rregulloni palën e tretë për të kontrolluar cilësinë kur bëhet prodhimi masiv.

3. Mund të më citoni koston e transportit?
po, por duhet të di se çfarë doni të porosisni dhe portin e destinacionit.

4. Po në lidhje me transportin ?
Me shprehje, nga ajri ose nga deti, ndonjë prej tyre është i zbatueshëm. Ne jemi duke dëgjuar këshillat tuaja. Ju mund të përdorni agjentin tuaj të transportit, ne i dërgojmë mallrat në depon e agjentit tuaj . Ju gjithashtu mund të përdorni agjentin tonë të transportit dhe ne do të trajtojmë gjithçka për ju, ju vetëm duke pritur që mallrat të vijnë .

 

Nëse keni disa probleme në lidhje me 4.5 Tenxhere qumeshti qeramike pikturuar inç, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth enëve me lëng,i shijshëm,mbjellësit,mbjellësit e rrumbullakët,vazo për mbjellëse qeramike,vazo për mbjellëse,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI