Painted Succulent Pots
×
Ceramic Painted Succulent Pots
Ceramic Painted Succulent Pots
Ceramic Painted Succulent Pots
Ceramic Painted Succulent Pots
Ceramic Painted Succulent Pots
Ceramic Painted Succulent Pots
Tenxhere me lëng qeramike të lyer me qeramikë

The surface of the small succulent planters with beautiful hand-painted patterns, which looks elegant and beautiful.

 

material:qeramike

Madhësia:4.3 inç *4 inç(D * H)/3.2 inç * 3 inç(D * H)

Përfshini produktin:Ceramic planter and bamboo tray

Detaje të Produktit Komente tani

Tenxhere me lëng qeramike të lyer me qeramikë

 

 Painted succulent pots in a variety of sizes and patterns.

 

Parametrat e produktit

Artikulli Painted Succulent Pots
Type Pots
Materiali i mbjellësit qeramike
Madhësia e mbjellësit 4 inch*3.3 inch(D * H)/3.5 inch*3.3inch(D * H)
Përfshini produktin Succulent planter and bamboo tray
Aplikacion Desktop
Notice Bimët nuk janë të përfshira

 

Product Details

 

Features of Ceramic Painted Succulent Pots

*Dizajn unik:These ceramic planter pots are exquisite,beautiful and fashionable,easy to store and clean.

*Drainage hole and bamboo tray: The drain hole of the round planters keeps the soil not too wet, bamboo tray will not scratch the desktop and keep the desktop clean.

*Planter Pillars:The pillars of the succulent pot keeps a certain distance between the bottom of the flower pot and the bamboo support, to keep the root more ventilated, which is conducive to the growth of plants.

*material:Succulent planters make of high quality ceramic,strong and durable.

 

From three angles, front, back and top, detailed states the height and width of painted succulent pots, 4 inch width and 3.3. inch height.

 

Aplikimet

 

The hand-painted ceramic succulent pots are perfect for windowsills, tavolina pune, kuzhina, banjat, offices, and bedrooms.

 

Three ceramic painted succulent pots put on the desktop in one line

 

Three ceremic painted succulent pots are put on the garden near other plants

 

 

FAQ

 

1. Si mund ta marr kampionin?
Pasi të keni marrë kërkesën tuaj për shembull dhe tarifën tuaj për shembull, we'll arrange a sample making asap. When finish will first take a photo for your checking, pas konfirmimit tuaj, do t'ju dërgojë.

2. Si mund ta kontrollojmë cilësinë?
We've our own quality control staff during the production, do të mbajë cilësinë në mënyrë rigoroze. Sigurisht, you can also arrange a third party to check the quality when mass production is done.

3. Could you quote me the shipping cost?
po, por duhet të di se çfarë doni të porosisni dhe portin e destinacionit.

4. Po në lidhje me transportin?
Me shprehje, nga ajri ose nga deti, ndonjë prej tyre është i zbatueshëm. Ne jemi duke dëgjuar këshillat tuaja. Ju mund të përdorni agjentin tuaj të transportit, ne i dërgojmë mallrat në depon e agjentit tuaj. Ju gjithashtu mund të përdorni agjentin tonë të transportit dhe ne do të trajtojmë gjithçka për ju, ju vetëm duke pritur që mallrat të vijnë.

 

If you have some problems with painted succulent pots and look for more details about succulent pots, succulent planters, mbjellësit e rrumbullakët, vazo për mbjellëse qeramike, vazo për mbjellëse, etc welcome to contact us!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI