Simple Plant Pots
Stili i thjeshtë
  • Modern Ceramic Plant Pots
    6 Colors For Choice & Support Customized Colors Product Parameters Item Modern Ceramic Plant Pots Model AN 0044-AN 0049 Planter Material Ceramic Planter Size (D * H):big:5.23*4.96 inç,medium:4.13*4.40 inç,small:3.34* 3.77inch Product Include Plant Pots Application Desktops,Sills dritare,ballkon,kuzhina,banjat,dhoma gjumi,kopsht,hotel dhe zyra. Tip Plants are not included Product Detail …
  • 8inch Round Terracotta Planter Pots
    8inch Round Terracotta Planter Pots Product Parameters Item 8inch Round Terracotta Planter Pots Model AN 0052 Planter Material Terracotta Planter Size 8*3inch (D * H) Product Include Planter and bamboo tray Application desktop, dhoma gjumi, ballkon, window sill, dhomen e ndenjes, kopsht, zyrë. Tip Plants are not included …
1 faqe 1 të 1
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI