Prodhuesi i tenxhereve të bimëve me lëng qeramike - Ancooly.com
i mëparshëm
tjetër

Rreth Nesh

Ancooly është një kompani e përqendruar në projektimin dhe prodhimin e tenxhereve të bimëve në Kinë, e cila është e përkushtuar për tu ofruar klientëve produkte dhe shërbime konkurruese.

*12 Vite përvojë në prodhimin e qeramikës:

Mastering një shumëllojshmëri të teknologjisë artizanale të derdhur: që përsëritet, Shtypje e lartë, grouting, etj.
Kombinimi i pikturës së përparuar të industrisë me llak, gdhendje, ndryshimi i furrës dhe teknologjive të tjera.
Ndani produkte të reja konkurruese çdo muaj.

*8000 Punëtori për metër katror

Mbështet formimin, riparimin, qitje, inspektim cilësor, deponimin dhe proceset e tjera.

*26 Linjat e prodhimit

Përputhen me kërkesa të ndryshme formimi dhe kërkesa për trajtim sipërfaqësor në të njëjtën kohë.

Partner Bashkëpunimi

Tenxhere qeramike, Tenxhere me Shumice me Shumice, Furnizuesi i tenxhereve me lule, Tenxhere me bimë moderne ne shitje

 

Ancooly Selling Koleksion unik i Tenxhere për Bimët SucculentTenxhere me lule argjile,Succulent Planter Bowl

  Në rast se jeni duke kërkuar për cilësinë më të mirë dhe të lirë Tenxhere me Shumice me Shumice me shumicë – ju do të gjurmoni Tenxhere për Bimët Succulent me shumicë me kosto të besueshme.   Ancooly është një prodhues kryesor kinez & distributor i Tenxhere me shumicë për bimë, Vazo me lule gjeometrike, Mbjellësi i Qumështit Succulent, Tenxhere me lule argjile, dhe të tjera në natyrë & Tenxhere me bimë dekorative shtëpie.   Ne jemi një kinez i lartë Mbjellës i kafshëve terrakote nga të cilat mund të blini produkte qeramike me cilësi të lartë me çmimet më të mira. Vizioni ynë është të japim eko ​​të pëlqyeshme Pots gjeometrike të bimëve, të cilat mund të jepen si dhurata ose të përdoren si sende dekorative në shtëpi dhe vendet e punës.  

Blej Tenxhere dekorative me lule,Mbjellës drejtkëndëshe qeramike & Vazo me lule terrakote

  Ne kemi një shumëllojshmëri të madhe të Vazo për bimë të brendshme qeramike dhe Enë qeramike me xham për shtëpitë dhe vendet e punës, duke marrë parasysh të gjitha pjesët.   Merrni kufij mahnitës për tenxheret me lëng dhe sillni në shtëpi një koleksion të tenxhereve unike. Ancooly ju ka prezantuar artikujt që vazhdimisht keni kërkuar.  

Pse të zgjedhësh Ancooly?

E thjeshtë për porosi dhe shpërndarje e shpejtë

  Në rast se nuk jeni të kënaqur me tenxheret tona të shijshme që keni marrë – me mirësi kontaktoni ndihmën tonë. Ne do ta zëvendësojmë atë ose do të rregullojmë dëmin.

Transporti i Sigurt

  Si një i besueshëm Cement Succulent Planters, të gjitha vazot nga vazot e shijshme transportohen në të gjithë botën me mirëqenie të plotë.  

Blini Tenxhere me Succulents në Çmimet më të lira

Ne e kuptojmë që cilësia ka rëndësi në një rregullim të jashtëzakonshëm.   Po kështu, ju mund të përdorni ofertat e ndryshme të zbritjes për blerjen masive të tenxhereve unike me lëng për biznesin tuaj me alternativat tona më të fundit të vlerësimit të përparuar për blerjen e mallrave në sasi të mëdha.   Lidhuni me ne tani dhe blini koleksionin më unik dhe modern të vazove! tenxhere bimore qeramike e brendshme| tenxhere qeramike me shumice |vazo me lule qeramike me shumice |tenxhere bimore qeramike | vazo moderne me lule | 4.5 Tenxhere të pasura me qeramikë me inç |Tenxhere me lëng qeramike të lyer me qeramikë |8Në Terracotta Animal Planter | UPS industriale | Garderobë | ekran led i dritares |Parafango pneumatike gome | Dritë diellore për shtëpi |Polipropileni i shkrirë | Rubinet dushi | Çorape sportive për meshkuj |Xhami i derës së furrës me mikrovalë | The WorldWide Ads
HULUMTIMI TANI